Při nákupu nad 699Kč vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Představitel filmového Harryho Daniel Radcliffe čeká první dítě!

Daniel Radcliffe, filmový Harry Potter čeká svého prvního potomka!

 Velice nás těší, že vám můžeme sdělit tuto radostnou novinku! Představitel našeho oblíbeného Harryho Pottera čeká se svou partnerkou Erin Darke své první dítě! S Erin jsou spolu již 10 let, a to sice od prvního seznámení při natáčení filmu: Kill your darlings, neboli Zbav se svých miláčků.

Daniel sám na toto téma již v minulosti řekl, že nebude násilím chtít, aby jeho potomek pokračoval ve filmových stopách svých rodičů, ale i tak by byl rád, kdyby nesl pomyslnou rodinnou filmovou pochodeň. Zmínil také: „Mým snem by bylo, kdyby moje děti přišly na filmový plac a řekly si: „Bože, já bych tak rád/a pracoval/a ve filmovém průmyslu“. Filmové scény jsou úžasná místa. Myslím, že pro děti to může být v mnoha případech úžasné. Ale sláva je možná něco, čemu by se raději měly vyhnout,“. O tom posledním Daniel ví rozhodně své. Slavným se stal již ve svých 12-ti letech, kdy se společně se svými filmovými kolegy a kamarády Rupertem Grintem (Ronem Weasleyem) a Emmou Watson (Hermionou Grangerovou) poprvé objevili ve filmu dle předlohy J.K. Rowlingové – Harry Potter a Kámen mudrců. Daniel prakticky vyrostl před kamerou a je tak pochopitelné, že by to samé chtěl i pro svého potomka.

Hermiona Grangerová, Harry Potter, Ron Weasley

 

Tak jako tak, Daniela a jeho partnerku čeká kouzelné období a my jim přejeme jen vše dobré! Můžeme jen hádat, zda za 12 let, tedy v 11-ti letech Danielova potomka, jej Moudrý klobouk zařadí také do Nebelvíru, nebo posilní jinou Bradavickou kolej. Co myslíte vy, kde mladého Potterovic potomka uvidíme?