Pří nákupu nad 799 Kč dostanete vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Seznamte se... Rupert Grint!

Seznamte se.. Rupert Grint, alias Ron Weasley!

Rupert Alexander Lloyd Grint se narodil 24. srpna 1988 v anglickém městečku Hertfordshire. Rupert se už od mládí zajímal o herectví a o film obecně. Zájem jeho rodičů o divadelní a filmovou scénu mu vytvořil solidní základy pro jeho pozdější kariéru.

Jeho první kroky ve světě filmu byly skutečně odvážné. S jistotou, kterou málokdo v jeho věku předvedl, se Rupert objevil v několika menších dětských rolích ve školních hrách, než se  dostal k příležitosti, která mu navždy změnila život. Jeho herecký talent a nepřehlédnutelný charismatický vzhled mu získaly místo vedle Daniela Radcliffa a Emmy Watson v kouzelnické sérii století – Harrym Potterovi.

 Ron Weasley

Když se Rupert poprvé představil jako Ron Weasley, okamžitě si získal srdce diváků po celém světě. Jeho přirozený smysl pro humor, věrné kamarádství a odvaha v tváři nebezpečí ho učinily neodolatelným hrdinou, kterého si všichni zamilovali. Jeho schopnost vtělit se do role a plně prožívat emoce postavy jej řadí mezi nejvýraznější herecké talenty své generace.

Důležitou stránkou Rupertova života není pouze herectví, ale také angažování se v různých charitativních projektech. Po jeho boku mu stojí od roku 2011 jeho žena, též herečka Georgia Groome, se kterou májí od května roku 2020 dceru.