Při nákupu nad 699Kč vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Seznamte se... Rupert Grint!

Seznamte se.. Rupert Grint, alias Ron Weasley!

Rupert Alexander Lloyd Grint se narodil 24. srpna 1988 v anglickém městečku Hertfordshire. Rupert se už od mládí zajímal o herectví a o film obecně. Zájem jeho rodičů o divadelní a filmovou scénu mu vytvořil solidní základy pro jeho pozdější kariéru.

Jeho první kroky ve světě filmu byly skutečně odvážné. S jistotou, kterou málokdo v jeho věku předvedl, se Rupert objevil v několika menších dětských rolích ve školních hrách, než se  dostal k příležitosti, která mu navždy změnila život. Jeho herecký talent a nepřehlédnutelný charismatický vzhled mu získaly místo vedle Daniela Radcliffa a Emmy Watson v kouzelnické sérii století – Harrym Potterovi.

 Ron Weasley

Když se Rupert poprvé představil jako Ron Weasley, okamžitě si získal srdce diváků po celém světě. Jeho přirozený smysl pro humor, věrné kamarádství a odvaha v tváři nebezpečí ho učinily neodolatelným hrdinou, kterého si všichni zamilovali. Jeho schopnost vtělit se do role a plně prožívat emoce postavy jej řadí mezi nejvýraznější herecké talenty své generace.

Důležitou stránkou Rupertova života není pouze herectví, ale také angažování se v různých charitativních projektech. Po jeho boku mu stojí od roku 2011 jeho žena, též herečka Georgia Groome, se kterou májí od května roku 2020 dceru.