doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč

Tom Felton vydává knihu!

Tom Felton, alias Draco Malfoy vydává svou první knihu! 

Nyní 35 letý Tom, který se kromě herecké karieéry věnuje i zpěvu vydává svou první knihu, Beyond the wand: The Magic and Mayhem of Growing up a Wizard (v češtině: S kouzelnickou hůlkou: magické dospívání mladého čaroděje).

 Tom na rozdíl od svých mladých hereckých kolegů ze světa Harryho Pottera měl již s hraním zkušenosti. Už v 8 letech účinkoval v reklamách a o dva roky později se začal objevovat v prvních filmech. Největší slávu mu samozřejmě ale přineslo až účinkování ve filmu o mladém čaroději Harry Potterovi. Zajimavé je, že Tom se původně o roli Draca neucházel, ale šel na konkurz na samotného Harryho, jak sám prozradil v mnoha rozhovorech. Tvůrci ho zkoušeli pasovat i do role Harryho nejlepšího kamaráda Rona, ale ani tam jim Tom nezapadl. Zajímavostí je, že Tom, byť jen na krátký okamžik si zahrál v Kameni mudrců společně se svým dědečkem, který ztvárnil jednoho člena kouzelnického učitelského sboru. Viz. Obrázek níže. Tomův dědeček byl původně s Tomem na natáčení jen jako podpora a pomáhal mu s mimikou jeho ikonického úšklebku, kdyžto v tom si ho všiml režisér díky jeho hustému bílému plnovousu a požádal ho, zda by nemohl ztvárnit „komparsní“ roli jednoho z učitelů.

Harry Potter velka sina 

 

V jeho nové knize se dozvíte, jaké bylo Tomovo dětství a dospívání v roli jednoho z největších dětských padouchů. V knize jsou velmi osobní Tomovi poznatky a vzpomínky z více než desetiletého natáčení všech filmů a je doplněná o dosud nezveřejněné fotky ze scén.

  • Jak to ve skutečnosti bylo s Tomovým románkem s Emou?
  • S kým si Tom užíval natáčení nejvíce a kdo mu nejvíce přirostl k srdci?

Tyto otázky a mnohé další Vám zodpoví nová Tomova autobiografická kniha.