Při nákupu nad 699Kč vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Tom Felton vydává knihu!

Tom Felton, alias Draco Malfoy vydává svou první knihu! 

Nyní 35 letý Tom, který se kromě herecké karieéry věnuje i zpěvu vydává svou první knihu, Beyond the wand: The Magic and Mayhem of Growing up a Wizard (v češtině: S kouzelnickou hůlkou: magické dospívání mladého čaroděje).

 Tom na rozdíl od svých mladých hereckých kolegů ze světa Harryho Pottera měl již s hraním zkušenosti. Už v 8 letech účinkoval v reklamách a o dva roky později se začal objevovat v prvních filmech. Největší slávu mu samozřejmě ale přineslo až účinkování ve filmu o mladém čaroději Harry Potterovi. Zajimavé je, že Tom se původně o roli Draca neucházel, ale šel na konkurz na samotného Harryho, jak sám prozradil v mnoha rozhovorech. Tvůrci ho zkoušeli pasovat i do role Harryho nejlepšího kamaráda Rona, ale ani tam jim Tom nezapadl. Zajímavostí je, že Tom, byť jen na krátký okamžik si zahrál v Kameni mudrců společně se svým dědečkem, který ztvárnil jednoho člena kouzelnického učitelského sboru. Viz. Obrázek níže. Tomův dědeček byl původně s Tomem na natáčení jen jako podpora a pomáhal mu s mimikou jeho ikonického úšklebku, kdyžto v tom si ho všiml režisér díky jeho hustému bílému plnovousu a požádal ho, zda by nemohl ztvárnit „komparsní“ roli jednoho z učitelů. 

V jeho nové knize se dozvíte, jaké bylo Tomovo dětství a dospívání v roli jednoho z největších dětských padouchů. V knize jsou velmi osobní Tomovi poznatky a vzpomínky z více než desetiletého natáčení všech filmů a je doplněná o dosud nezveřejněné fotky ze scén.

  • Jak to ve skutečnosti bylo s Tomovým románkem s Emou?
  • S kým si Tom užíval natáčení nejvíce a kdo mu nejvíce přirostl k srdci?

Tyto otázky a mnohé další Vám zodpoví nová Tomova autobiografická kniha.