doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč

Proč nakupovat u nás?

Kdo jsme?

Jsme tým nadšených kouzelníků, které Harry provází celým životem. Vyrostli jsme na jeho knihách a filmech a ani po 20-ti letech nás příběhy J.K Rowlingové neomrzely. Baví nás sledovat vše nové, co se ve světě kouzel děje a chceme to předávat dál. 

Náš web není jen o prodeji Harry Potter merche a kouzelnických doplňků. Je také o vás. Jsme vždy rádi, když se s námi spojíte na Instagramu, Facebooku, nebo nám napíšete mail ohledně témat, které by vás zajímala. 

Proč tedy nakupovat právě u nás?

  • Jakožto web věnovaný všemu kouzelnému nabízíme široký sortiment kouzelnického merche Harryho Pottera.
  • Harry je pro nás srdcovka a proto každý balíček, který vám přijde, bude působit kouzelně, jako by vám ho poslali z Bradavic. Pokud u nás pořizujete dárek pro někoho blízkého, přijde produkt rovnou kouzelně zabalený.

Svet kouzel Harry Potter        Harry Potter darek

  • Veškeré zboží máme skladem, a tak ho po učinění vaší objednávky odesíláme nejpozději do 2 pracovních dnů.

  • Jsme vděčni za každou objednávku, proto v ní často naleznete dáreček od skřítka Dobbyho. Jen tak. Pro lepší den.

  • Pro odesílání objednávek využíváme krabic kolem nás. Jsme zastánci recyklace a proto prosím nebuďte překvapení, pokud vám zboží dorazí v již použité krabici (samozřejmě ve stále dobré kondici). Snažíme se tak alespoň trošku šetřit životní prostředí a zmást mudly :), pro které je náš svět stále většinou tajemstvím.

  • Prodáváme jen kvalitní a originální produkty. Za posledních 20 let, co tu s námi Harry je jsme měli v ruce nespočet věcí s Harry Potter tématikou, proto nabízíme jen to, co víme, že by udělalo radost nám a chtěli bychom doma mít.

  • Novinky z Denního věštce. Jak jsme zmiňovali, Svět kouzel není jen o prodeji HP předmětů, je hlavně pro vás. Proto s vámi sdílíme pravidelně novinky ze světa kouzel, bavíme vás kvízy a meme na Instagramu a rádi s vámi probereme jakoukoli fan-teorii.

  • Dopis z Bradavic. Celé naše dětství jsme toužili obdržet kouzelnický dopis od Albuse, marně, bohužel. Proto pro vás dokážeme připravit Dopis z Bradavic a nechat ho doručit vám, nebo komukoli budete chtít. Přesvědčte se sami!

  • Poštovné zdarma. Soví pošta bohužel něco stojí a náklady na ni se stále zvyšují. Chceme vám ale dělat radost, a tak momentálně nabízíme doručení do výdejních míst Balíkovny zdarma při nákupu nad 1.200 Kč – ušetříte tak až 79 kč za poštovné!

  • Výdejní místo. Jsme zatím jen internetový obchod bez výdejního místa, ale to se v budoucnu možná změní. Snažíme se Vám způsob dodání co nejvíce přiblížit různými možnostmi dopravců. V případě zájmu je možná domluva osobního předání na Praze 4.