Při nákupu nad 899Kč vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Můžeme se těšit na dalšího Harryho Pottera?


Od doby vydání posledního filmového díla Harry Potter a Relikvie smrti 2. část uběhlo již neuvěřitelných 11 let. Od té doby jsme v kinech mohli vidět novou trilogii dle předloh od J.K. Rowlingové z kouzelného světa Harryho Pottera a to sice Fantastická zvířata. Ty se však nenesou takové přízni, jakou by autoři zamýšleli a zdaleka nedosahují takové oblíbenosti, jako původní sága.

 

Jak jistě víte, tak za vznikem zfilmovaného Harryho Pottera stojí filmové studio Warner Bros. Toto studio si v posledním roce prochází rozsáhlou změnou struktury, kdy ho původní majitel Americká telekomunikační společnost AT&T prodala původní Americké kabelové televizi Discovery. Sloučením Warnerů a Discovery tedy vzniká nová společnost WBD, tedy Warner Bros Discovery pod vedením výkonného ředitele z Discovery Davida Zaslava. Pod sebou má společnost WBD mimo jiné celé HBO Max která vlastní frenšízu DC comics, kde pracují na úplně nové strategii, podobné té z Marvellovských filmů. Dále mají Přátelé, Matrix, Pána Prstenů, Big Bang Theory, nebo nestárnoucí sitcom Krok za Krokem.

 

CEO této společnosti, tedy David Zaslav, na svém posledním kvartálním zhodnocení uvedl věc, která je pro nás, všechny fanoušky Harryho Pottera velmi zajímavá a měli bychom zpozornět. Zmínil, že jednou z nejúspěšnějších franšíz Warner Bros Studia, která přinesla nejvíce zisků, je právě Harry Potter, s kterou se dlouhých 15 let nic nedělo. Dále uvedl, že právě Harry je typ franšízy, na které má WBD stavět.  

 

Můžeme tedy výhledově čekat nějaké pokračování série o černovlasém kouzelníkovi? Jak se k tomu postaví samotná Rowlingová? A bylo by dle Vás, nejvěrnějších fanoušků, dobře, kdyby se s Harrym pokračovalo a mohli bychom se opět vydat do Bradavic, nebo by bylo nejlepší, nechat dílo tak, jak je? Čekají nás tedy bezesporu zajímavé nadcházející roky. Dejte nám vědět do diskuze, co si myslíte o tom, že by měl mít Harry další pokračování a o čem by podle vás mělo být.