Pří nákupu nad 699 Kč dostanete Váš vlastní lístek na Bradavický express zdarma!

Harry Potter výstava!

Výstava Harry Potter aneb Mudlové, přijeďte express!

 
Výstava unikátní sbírky Andrey Vendolské z Děčína přestavuje limitované edice a originální repliky předmětů spojených s fenoménem Harryho Pottera a jeho čarodějnického světa.

Sbírka čítá stovky kusů předmětů známých ze světa kouzel Harryho Pottera. Z unikátů vlastní třeba kousek školní uniformy, ve které natáčel Rupert Grint (Ron Weasley), ze stříbra vyrobenou jízdenku na školní vlak či vstupenku na mistrovství světa ve famfrpálu nebo poletující Dopisy z Bradavic v Zobí ulici. Další zajímavostí z její sbírky jsou desítky originálních podpisů herců i samotné autorky J.K.Rowling. Všechny tyto předměty jsou součástí výstavy v Teplicích. Nechybí ani kouzelnické hůlky a peníze (Galeony, Srpce a Svrčky), košťata, kostýmy, skřítek Dobby, mozkomor, Nebelvírský meč nebo vycházková hůl Alastora Moodyho a spoustu dalších kouzelných filmových předmětů.

 
Návštěvníci výstavy Harry Potter aneb Mudlové přijeďte express! nemusí nutně příběhy o kouzelnickém učni znát. Výstava v Teplicích jim příběhy Harryho Poterra a jeho přátel i nepřátel, buď oživí v paměti, nebo zcela nově představí.

Výstava Harry Potter
 
Pro návštěvníky je připravený i malý soutěžní kvíz, kde si mohou své znalosti prověřit nebo si mohou vyzkoušet, jak funguje filmový neviditelný plášť.
 
 
  • Kde Výstavu najdete? V regionálním Muzeu v Teplicích, Zámecké náměstí 14, 415 01 Teplice
  • Jaká je otvírací doba? út - pá 13 - 17 hodin a so - ne + svátky 10 - 12 a 13 - 17 hodin
  • Jaké je vstupné?  120 Kč / osoby starší 15 let, 80 Kč / dítě od 3 let věku, zdarma / dítě do věku 3 let / učitelský doprovod, 60 Kč / os. ve skupině nad 10 osob, 60 Kč / ZTP, průkazy ISIC/ITIC/ALIVE a senioři (nad 65 let), 100 Kč / komentovaná prohlídka / osoba (bez ohledu na věk atd.)
  • Do kdy je výstava? Do 30.4. 2024!

Výstava Harry Potter Teplice