Při nákupu nad 899Kč vlastní lístek na Bradavický express ZDARMA!

Odpovědné balení zásilek

Jak balíme naše zásilky?

Našim hlavním cílem je spokojenost Vás, kouzelníků, našich zákazníků. Snažíme se tedy Vám doručit Váš balíček co nejdříve a zároveň v naprostém pořádku nepoškozený. I toho se ale dá dosáhnout balením zásilek, které se slučuje s principy odpovědného ekologického balení.

 

Dáváme krabicím druhou šanci

Stejně jako Vám, tak i nám chodí od našich dodavatelů plno zásilek v kartonových krabicích. My se tyto krabice snažíme pokaždé, pokud to alespoň trochu jde použít znovu a odeslat v nich balíček dál, abychom tak ušetřili naší planetě. Nemějte tedy obavy, že jste obdrželi cizí balíček, pokud k vašim dveřím dorazí kartonová krabice s popisem nebo logem jiné společnosti, než naší. 

 

Výplň balíku nemusí být jen plno plastu

Máme produkty, které jsou velmi křehké, ale pak i produkty, které nikoli. Ke každému balíčku přistupujeme zvláště s péčí a odpovědně volíme, jaký plnící materiál užijeme. V případech, kdy je to alespoň trochu možné, volíme odpovědnou výplň ve formě tvrdého papíru, skartovaného papíru, výplňový recyklovaný papír, bublinkovou fólii, nebo skart z nevyužitých krabic. I když se plastům snažíme vyhýbat co nejvíce, tak v některých případech sáhneme právě po bublinkové fólii, jelikož si to charakter produktu vyžaduje. Díky dokonalému zabezpečení produktu zajistíme bezproblémový převoz a vyhneme se potížím při poškození zboží při dopravě. V případě vyřizování reklamací bychom planetě uškodili daleko více, při dalších převozech produktu pro účely navrácení, než při užití kusu recyklované bublinky. Pokud využíváme bublinkových obálek, tak pečlivě vybíráme ty, u kterých je možné oddělit bublinku od papírové části a lze tak snadno recyklovat.